


Smart Technology з SIM-карткою — інноваційне розроблення 2026 року бренда UWatch. Годинник має підтримку SIM-карток, з них можна телефонувати та приймати виклики, під'єднувати гарнітуру, як-от блютуз-навушники або бездротові колонки, а також користуватися мобільним інтернетом і Wi-Fi. Годинник комплектується потужним 4-ядерним процесором, має операційну систему Android і потужну батарею на 1100 МА·год. На нього можна встановлювати програми з Play Market (Youtube, YouTube Music, Google Maps, Telegram, TikTok та інші). Годинник має GPS-навігацію і працює повністю автономно без під'єднання до телефона. Це класний вибір за крутою ціною.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — каучуковий чорний;
Додатковий — каучуковий зелений Brutal.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Да |
| У звичайному режимі | 1 день |
| У режимі очікування | до 3 днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага, г | 60 |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців місяць |
| Діагональ дисплея | 1.95" |
| Діаметр | 52 мм мм |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця | 27 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручне безкоштовний додаток Apple і Android |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Ємність акумулятора, мА*ч | 1100 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень у крові, стрес |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Месенджери | Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | З камерою |
| Обсяг пам'яті | 128 Гб |
| Особливості | Вимірювання пульсу/подвивання/киснева в крові; GPS-навігатор; Крокомір; Лічильник калорій; Sim-карта та можливість здійснювати дзвінки; Камера |
| Підтримка Sim-карти | З SIM-карткою |
| Стать | Чоловічі |
| Приймання дзвінків | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 490*490 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Розумні годинник |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Мова годинників | Укр, рос, англ |
- Ціна: 5 195 ₴
