


Smart Navigation PRO — флагман бренда UWatch із вбудованим навігатором і GPS-трекером. Новинка отримала потужну батарею 860 мА·год, великий AMOLED дисплей, новий процесор і найголовніше підтримує передавання через GPS в застосунок координат і маршруту. Вони розроблені спеціально для використання в екстремальних умовах.
Годинник підтримує дзвінки через Bluetooth за наявності під'єднання до телефона, є історія дзвінків і можливість зберігати до 2000 контактів у пам'яті, для подальшого набору. Ще однією цікавою функцією є під'єднання до ПК за допомогою комплектного кабелю, завдяки чому можна завантажувати музику, фото та офлайн карти для подальшого орієнтування на місцевості та перегляду пройдених маршрутів завдяки GPS модулю.
Smart Navigation PRO також мають вбудований компас, ліхтарик, барометр, датчик вимірювання шуму, диктофон, можливість керування камерою смартфона, калькулятор, оновлений моніторинг здоров'я і фітнес трекер і навіть вбудовані ігри. Це дасть вам повний контроль над вашим здоров'ям і активним способом життя.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — каучуковий;
Додатковий 1 — каучуковий оранжевий.
Додатковий 2 — металевий чорний браслет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| У звичайному режимі | 5-7 днів |
| У режимі очікування | до 30 днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага, г | 50 |
| Водостійкість | 3 аммм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців місяць |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручне безкоштовний додаток Apple і Android |
| Додатковий ремінець | Жовтогарячий каучуковий |
| Ємність акумулятора, мА*ч | 860 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, кисень у крові, стрес |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | Без фотоапарата |
| Видатки компаса | З компасом |
| Підтримка Sim-карти | Без IM-карти |
| Стать | Чоловічі |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | ATS3085L |
| Розміри, мм | 49,8х14,8 |
| Роздільна здатність дисплея | 466*466 |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Розумні годинник |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Мова годинників | Укр, рос, англ |
- Ціна: 5 095 ₴
